© S w e e t S t a r s
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 

24.6.2012 RAZPIS: Iščemo moderatorje
25.6.2012 Preženi dolgčas, piši blog!
25.6.2012 Napoved čistke
Licenčna zaščita spletnega mesta
Objava tujega avtorskega dela brez dovoljenja avtorja je nezakonita in se smatra kot prekršek, ki se ga lahko pravno preganja!



Spletno mesto www.SweetStars-Forum.net je določene grafične ter intelektualne vsebine na tem forumu zaščitil in si pridobil licenco Creative Commons, kar pomeni, da je javna uporaba in predvajanje določenih del brez dovoljenja administratorjev spletnega mesta www.SweetStars-Forum.net strogo prepovedana!

Osnovne grafične vsebine in intelektualne vsebine, ki so označene ali z zgoraj prikazano sliko ali z besedilom Pravice pridržane (c) SweetStars.net, so last izključno spletnega mesta www.SweetStars-Forum.net in so zaščitene z licenco. Prosimo, da jo upoštevate, saj bomo drugače primorani ukrepati po pravni poti!

V kolikor želite objaviti kakšen prispevek na vašem forumu, blogu in/ali spletni strani, pa niste povsem prepričani, če lahko, bo zagotovo najbolje, da za dovoljenje vprašate enega izmed administratorjev foruma. Vsakršna nedovoljena uporaba - kraja (!) bo sodno preganjana!

Affilates // Oglaševanje
Imaš tudi ti svoj forum, spletno stran ali blog, ki ga želiš oglaševati na našem forumu?
Piši administratorkam foruma SweetStars ter povprašaj za pogoje sodelovanja!
Uporabniki z največ prispevki ta teden

 

 Miley Cyrus vs. Selena Gomez

Go down 
+3
hannah.
AllStar.
Anastacia
7 posters

Miley Cyrus vs. Selena Gomez
Miley Cyrus
Miley Cyrus vs. Selena Gomez Anketa_levo20%Miley Cyrus vs. Selena Gomez Anketa_desno
 20% [ 3 ]
Selena Gomez
Miley Cyrus vs. Selena Gomez Anketa_levo80%Miley Cyrus vs. Selena Gomez Anketa_desno
 80% [ 12 ]
Nobena!
Miley Cyrus vs. Selena Gomez Anketa_levo0%Miley Cyrus vs. Selena Gomez Anketa_desno
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 15
 

AvtorSporočilo
Anastacia
SweetStars Admin
SweetStars Admin
Anastacia



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty03.08.11 7:43

Miley Cyrus vs. Selena Gomez Miley-cyrus-selena-gomez
Obe sta 'zrasli' pod okriljem Disneyja, obe imata uspešno kariero in fantastično zasebno življenje, a vprašanje je - katera je boljša?
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/SweetStars.Net
AllStar.
Baby Is Growing
Baby Is Growing
AllStar.



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty06.08.11 6:32

Selena Gomez. Miley se je pokvarla.K je rekla d se bo popraula sem ji res verjela.Zdej pa kajenje pa to.. ://
Nazaj na vrh Go down
hannah.
Baby Is Growing
Baby Is Growing
hannah.



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty12.08.11 21:44

Jaz mam obe ful rada <33 Samo mal mam raje Miley happy Okej, to mene tud moti da kadi, ker si lahk ful glas poškoduje, drgač mi je pa zakon ta način kako se obnaša do fanov, pa kako kontaktira ful z njimi. pa tud na twitterju se nikol ne promovira, ampak večinoma sam govori s fani in pač zgleda kot kera koli druga najstnica ki ma twitter happy she seems really down to earth.
Nazaj na vrh Go down
Emma.Watson♥
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Emma.Watson♥



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty28.08.11 16:38

Jst se stirnjam z AllStar.Miley se je res zlo pokvarla.Enkrat sem jo res zloooo oboževala ampak zdaj...Selena je 1000x boljša!
Nazaj na vrh Go down
hannah.
Baby Is Growing
Baby Is Growing
hannah.



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty28.08.11 21:52

oprosti, ampak ali ti gledaš na to kakšne napake nardi člouk v življenju ali na to od koga pesmi so ti ušeč in kako talentiran je?
Nazaj na vrh Go down
sweetgirl
Baby On Board
Baby On Board
sweetgirl



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty14.09.11 11:36

men so pa obe tko CMiley Cyrus vs. Selena Gomez 963744 Miley Cyrus vs. Selena Gomez 963744 L, da se ne bom za nobeno odločla. drugi kr glasujte.
Nazaj na vrh Go down
Miss.Pattinson
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Miss.Pattinson



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty30.11.11 14:26

Miley Cyrus mi je bolj všeč. grin <3
Nazaj na vrh Go down
Kalipsa
Baby On Board
Baby On Board
Kalipsa



Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty09.07.12 18:39

Men je pa Selena všeč. Saj ne rečem, da ima Miley slabe komade, sploh ne. Ampak nje nikoli nisem preveč marala. Mogoče tud zarat tega, ker so takrat, ko je postala slavna, vsi nekaj noreli okoli nje, jaz pa grem vedno vzvratno - tisto, kar NI moderno. Potem pa mi je prijatelj enkrat pokazal en del od Hanne Montane (sicer še danes ne vem, kaj mi je bilo, da sem si ga pogledala), pa se mi je zdelo zanimivo in SMEŠNO Miley Cyrus vs. Selena Gomez 211125 Ampak Selena se mi zdi bolj praktična. Več je poslušam (kolikor pač to že je happy ), Miley pa hja no ... kdaj pa kdaj, recimo trikrat na leto. Tako da sem se odločila za SELENO! Miley Cyrus vs. Selena Gomez 342158
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus vs. Selena Gomez   Miley Cyrus vs. Selena Gomez Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Miley Cyrus vs. Selena Gomez
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Demi Lovato vs. Selena Gomez

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
© S w e e t S t a r s  :: 
Baza zvezdnikov
 :: Celebrity Battle
-
Pojdi na: