© S w e e t S t a r s
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 

24.6.2012 RAZPIS: Iščemo moderatorje
25.6.2012 Preženi dolgčas, piši blog!
25.6.2012 Napoved čistke
Licenčna zaščita spletnega mesta
Objava tujega avtorskega dela brez dovoljenja avtorja je nezakonita in se smatra kot prekršek, ki se ga lahko pravno preganja!



Spletno mesto www.SweetStars-Forum.net je določene grafične ter intelektualne vsebine na tem forumu zaščitil in si pridobil licenco Creative Commons, kar pomeni, da je javna uporaba in predvajanje določenih del brez dovoljenja administratorjev spletnega mesta www.SweetStars-Forum.net strogo prepovedana!

Osnovne grafične vsebine in intelektualne vsebine, ki so označene ali z zgoraj prikazano sliko ali z besedilom Pravice pridržane (c) SweetStars.net, so last izključno spletnega mesta www.SweetStars-Forum.net in so zaščitene z licenco. Prosimo, da jo upoštevate, saj bomo drugače primorani ukrepati po pravni poti!

V kolikor želite objaviti kakšen prispevek na vašem forumu, blogu in/ali spletni strani, pa niste povsem prepričani, če lahko, bo zagotovo najbolje, da za dovoljenje vprašate enega izmed administratorjev foruma. Vsakršna nedovoljena uporaba - kraja (!) bo sodno preganjana!

Affilates // Oglaševanje
Imaš tudi ti svoj forum, spletno stran ali blog, ki ga želiš oglaševati na našem forumu?
Piši administratorkam foruma SweetStars ter povprašaj za pogoje sodelovanja!
Uporabniki z največ prispevki ta teden

 

 Kdo je 'A' ?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Ania
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Ania



Kdo je 'A' ? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kdo je 'A' ?   Kdo je 'A' ? Empty01.08.11 19:20


Če spremljate serijo Pretty Little Liars potem zagotovo veste, da se vse vrti okoli skrivnostne osebe 'A', ki glavnim likom v seriji nemalokrat povzroči take in drugačne težave.

Imate kakšno idejo, kdo bi lahko bil 'A' ? Zakaj tako mislite?

Povejte svoje ideje in mogoče nam skupaj uspe razkriti to skrivnostno osebo wink

Nazaj na vrh Go down
hannah.
Baby Is Growing
Baby Is Growing
hannah.



Kdo je 'A' ? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdo je 'A' ?   Kdo je 'A' ? Empty12.08.11 21:41

Mene je radovednost premagala & nisem mogla zdržati zato sem mal brskala po internetu. Nekje sem prebrala, da je A Hannina bff Mona, ker je našla od Alison dnevnik in ve use skrivnosti. potem pa Mona umre ali nekaj takšnega pa je A od Alison dvojčica, za kero niso nikol vedli da obstaja. Courtney ali nekaj naj bi bla. Sam je tud pisalo da je blo tko v knjigi, tko da v seriji ni nujno d abo čist tko grin
Nazaj na vrh Go down
Ania
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Ania



Kdo je 'A' ? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdo je 'A' ?   Kdo je 'A' ? Empty13.08.11 10:17

To teorijo sm tud js prebrala ja, sam mam občutek, da bodo v seriji spremenil, ker so tud sami rekl, da ne bo vse tko kot v knjigah, zato da bi pritegnil gledalce. Bomo vidl wink Js vsakič koga druzga osumim, sam se pol vedno izkaže, da sm se motila, tko da me prov zanima kdo bo res na koncu A jezik
Nazaj na vrh Go down
hannah.
Baby Is Growing
Baby Is Growing
hannah.



Kdo je 'A' ? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdo je 'A' ?   Kdo je 'A' ? Empty13.08.11 17:30

Ja čist možno da bodo spremenili, ker bi drgač itak že usi vedeli & nas najbrž hočejo presenetit grin Mene v glavnem ful zanima! Ta serija me je pritegnila tud zato ker je skos napeto & skrivnostno *-*
Nazaj na vrh Go down
Loti
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Loti



Kdo je 'A' ? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdo je 'A' ?   Kdo je 'A' ? Empty27.06.12 6:35

Jaz sem tud dolg časa mislila, da je Mona, zdaj se pa nagibam k Jenni. Upam, da ne bodo šli po knjigi, ker bi bil to dolgčas... happy Naj se spomnijo kaj novega! očalar
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kdo je 'A' ? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kdo je 'A' ?   Kdo je 'A' ? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kdo je 'A' ?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
© S w e e t S t a r s  :: Lepe male lažnivke [Pretty Little Liars]-
Pojdi na: