© S w e e t S t a r s
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 

24.6.2012 RAZPIS: Iščemo moderatorje
25.6.2012 Preženi dolgčas, piši blog!
25.6.2012 Napoved čistke
Licenčna zaščita spletnega mesta
Objava tujega avtorskega dela brez dovoljenja avtorja je nezakonita in se smatra kot prekršek, ki se ga lahko pravno preganja!



Spletno mesto www.SweetStars-Forum.net je določene grafične ter intelektualne vsebine na tem forumu zaščitil in si pridobil licenco Creative Commons, kar pomeni, da je javna uporaba in predvajanje določenih del brez dovoljenja administratorjev spletnega mesta www.SweetStars-Forum.net strogo prepovedana!

Osnovne grafične vsebine in intelektualne vsebine, ki so označene ali z zgoraj prikazano sliko ali z besedilom Pravice pridržane (c) SweetStars.net, so last izključno spletnega mesta www.SweetStars-Forum.net in so zaščitene z licenco. Prosimo, da jo upoštevate, saj bomo drugače primorani ukrepati po pravni poti!

V kolikor želite objaviti kakšen prispevek na vašem forumu, blogu in/ali spletni strani, pa niste povsem prepričani, če lahko, bo zagotovo najbolje, da za dovoljenje vprašate enega izmed administratorjev foruma. Vsakršna nedovoljena uporaba - kraja (!) bo sodno preganjana!

Affilates // Oglaševanje
Imaš tudi ti svoj forum, spletno stran ali blog, ki ga želiš oglaševati na našem forumu?
Piši administratorkam foruma SweetStars ter povprašaj za pogoje sodelovanja!
Uporabniki z največ prispevki ta teden

 

 Dulce Maria vs. Anahi

Go down 
+2
Ania
Lucija
6 posters

Dulce Maria vs. Anahi
Dulce Maria
Dulce Maria vs. Anahi Anketa_levo57%Dulce Maria vs. Anahi Anketa_desno
 57% [ 8 ]
Anahi
Dulce Maria vs. Anahi Anketa_levo29%Dulce Maria vs. Anahi Anketa_desno
 29% [ 4 ]
Nobena
Dulce Maria vs. Anahi Anketa_levo14%Dulce Maria vs. Anahi Anketa_desno
 14% [ 2 ]
Skupaj glasov : 14
 

AvtorSporočilo
Lucija
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Lucija



Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty03.08.11 15:43

Dulce Maria vs. Anahi Moz-screenshot-3Dulce Maria vs. Anahi Moz-screenshot-4Dulce Maria vs. Anahi Moz-screenshot-5Dulce Maria vs. Anahi Moz-screenshot-6Dulce Maria vs. Anahi Versus-dulce-maria-y-anahi

Obe sta bivši članici popularne zasedbe RBD.
Katera je boljša? Dulce ali Anahi?
Tudi utemelji zakaj!

Dulce Maria vs. Anahi Moz-screenshot-7
Dulce Maria vs. Anahi Moz-screenshot-2
Nazaj na vrh Go down
Ania
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Ania



Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty03.08.11 18:21

Men je bl ušeč Anahi love1 predvsem zato, ker se mi zdi, da je nardila en korak naprej v svoji solistični karieri, ne dela čist iste muske kot prej v RBD, ampak je poiskala en svoj, bl zrel zvok in ves čas se trudi bit unikatna in drugačna jezik Iz istega razloga so mi tud zlo všeč njeni nastopi, ker vedno nekej novga pokaže, preseneča in tako ostaja zanimiva, v čemer se mi pa zdi da Dulce ni tko vešča wink Pa Anahi mi je všeč tud kot oseba, ker je vedno tko direktna in pove kar si resnično misli, pa če je ljudem to všeč al ne ona ostaja zvesta sama seb, kar je pa navsezadnje najpomebnejše.
Nazaj na vrh Go down
hannah.
Baby Is Growing
Baby Is Growing
hannah.



Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty12.08.11 21:48

V časih RBD-ja ša Rebeldeja pa to sem jaz bla nora na Dulce & sem mela njo najraje grin
Tko da glasujem za njo. Drgač pa zdej nobene več ne poslušam. Sam od Dulce mi je ena pesem ušeč.
Nazaj na vrh Go down
Emma.Watson♥
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Emma.Watson♥



Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty28.08.11 16:34

Tud jst sem enkrat zloooooooo oboževala Dulce Mario.Ampak ne poslušam več RBD zato nisem glasovala za nobeno.
Nazaj na vrh Go down
Miss.Pattinson
Baby Is Growing
Baby Is Growing
Miss.Pattinson



Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty30.11.11 14:27

Absolutno Dulce. happy <3
Nazaj na vrh Go down
Kalipsa
Baby On Board
Baby On Board
Kalipsa



Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty09.07.12 18:35

Sama nisem gledala RBD-ja, sem pa slišala njihove pesmi. Ugotovila sem, da ima Dulce močnejši glas, Anahi pa nežnejšega. Meni prijata oba, a se vseeno strinjam z Anio, ki je rekla, da je prav Anahi napredovala v svoji solistični karieri.
Vendar konec koncev mi ni nobena preveč všeč.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dulce Maria vs. Anahi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce Maria vs. Anahi   Dulce Maria vs. Anahi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Dulce Maria vs. Anahi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
© S w e e t S t a r s  :: 
Baza zvezdnikov
 :: Celebrity Battle
-
Pojdi na: